Hakkımızda

Hakkımızda

Koşuyolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimiz, 1992 yılında kurulmuş olup günümüze kadar deneyimli ve uzman kadrosu ile, KRM Geniş Eğitim – Öğretim materyalleriyle Özel Eğitim ve Rehabilitasyon konusunda görev yapmaktadır.

 

 

KRM Özel Eğitim Merkezimizde, farklı gelişen çocuklara yönelik eğitim çalışmaları, her biri alanında uzman ve deneyimli;

  • Uzman çocuk fizyoterapistleri     
  • Psikologlar, psikolojik danışmanlar,
  • Çocuk gelişim uzmanları,
  • Özel eğitim uzmanları, 
  • Okul öncesi öğretmenleri,
  • Zihin engelliler sınıf öğretmenleri,

ve Sosyal Hizmet Uzmanlarından oluşan ekiplerle çalışılmaktadır.


Kurumumuzda Bobath terapistlerince fizyoterapi çalışmaları yapılırken, dikkat, algı problemi, disleksi ve öğrenme güçlüğü olan çocuklarımıza yönelik bireysel terapi, yaygın gelişim bozuklukları ve konuşma terapisine yönelik çalışmalarda uzman ekiple çalışmaktayız.

Zihinsel ve üstün zekalı çocuklara yönelik program geliştirilip 27 yıllık deneyimle eğitimleri yapılmaktadır.

 


Kısacası bizler, sizin için varız. Artık her ilçede dahi birden fazla rehabilitasyon merkezi bulunuyor, kendinize göre kriterler belirleyip, hedefinize umutlarınıza yol almalısınız. Unutmayın zaman çok önemli, zaman geciktirmeden bilinçli bir şekilde bu duruma ticari değil insani yaklaşmak gerekmektedir. Öncelikle sizin kuruma güvenmeniz ve devamlılığı sağlamanız gerekmektedir. 27 yıldır  bize gösterdiğiniz güveni devam ettirmekten çok mutluyuz.

Sevginin, bilginin ve gelişen eğitim teknolojileri ışığında ilerlemeyi hedefleyen ve hedefleten bir kurum olmanın ayrıcalığı ile hizmet vermektedir.
KRM Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, deneyimli ve dinamik kadrosuyla, sektör içerisinde gerek özel eğitim hizmetleri gerekse rehabilitasyon hizmetleriyle  kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 
Vizyonumuz; çağın gerektirdiği değişim ve gelişen, yeniliklere ayak uydurmak, 
Alanında faaliyet gösteren kurumlar arasında en iyiler arasında olmaktır.

Bilimsel ilkeler ışığında teknolojinin imkanlarından yararlanan, açık, şefaf, iletişime değer veren, ortak çalışma prensibinde gerçekci ve güvenilir bir kurum olabilmek.
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon hizmetini layıkıyla yapak, varlık sebebimizdir.